Harmony XV4 - Ø40MM - geluidsmodule - 2 tonen - wit - XV4C9S
Artikelnummer: 26618277 | Fabrikantnummer: XV4C9S | EAN: 3606487130215
Het productnummer van de fabrikant is XV4C9S. Het EAN nummer is 3606487130215. Het interne artikelnummer is 26618277.
| Klasse |
Akoestische module voor signaalzuil
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony XV4
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleur | Wit |
| Buitendiameter | 40 mm |
| Geluidssterkte | 85 dB |
| Functie | Continu toon/pulstoon |
| Instelbare toon | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Bedrijfsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Categorieën |
Paneelschakelaars en drukknoppen
Coax en data |
Artikelnummer: 26618252
Fabrikantnummer: XV4C21BP
Artikelnummer: 26618254
Fabrikantnummer: XV4C21BT
Artikelnummer: 26618258
Fabrikantnummer: XV4C21MX
Artikelnummer: 26618259
Fabrikantnummer: XV4C21BG
Artikelnummer: 26618260
Fabrikantnummer: XV4C21BL
Artikelnummer: 26618261
Fabrikantnummer: XV4C23C
Artikelnummer: 26618262
Fabrikantnummer: XV4C23
Artikelnummer: 26618263
Fabrikantnummer: XV4C24C
Artikelnummer: 26618264
Fabrikantnummer: XV4C25
Artikelnummer: 26618265
Fabrikantnummer: XV4C25C
Artikelnummer: 26618266
Fabrikantnummer: XV4C24
Artikelnummer: 26618267
Fabrikantnummer: XV4C26
Artikelnummer: 26618268
Fabrikantnummer: XV4C27
Artikelnummer: 26618269
Fabrikantnummer: XV4C26C
Artikelnummer: 26618270
Fabrikantnummer: XV4C29
Artikelnummer: 26618271
Fabrikantnummer: XV4C53
Artikelnummer: 26618272
Fabrikantnummer: XV4C55
Artikelnummer: 26618273
Fabrikantnummer: XV4C54
Artikelnummer: 26618274
Fabrikantnummer: XV4C56
Artikelnummer: 26618275
Fabrikantnummer: XV4C57
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider Electric