Harmony XV6 - Ø60MM - geluidsmodule - 2 tonen - wit - XV6C9SW
Artikelnummer: 26618313 | Fabrikantnummer: XV6C9SW | EAN: 3606487130055
Het productnummer van de fabrikant is XV6C9SW. Het EAN nummer is 3606487130055. Het interne artikelnummer is 26618313.
| Klasse |
Akoestische module voor signaalzuil
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony XV6
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleur | Wit |
| Buitendiameter | 60 mm |
| Geluidssterkte | 85 dB |
| Functie | Continu toon/pulstoon |
| Instelbare toon | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Bedrijfsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Categorieën |
Paneelschakelaars en drukknoppen
Coax en data |
Artikelnummer: 26618302
Fabrikantnummer: XV6C57
Artikelnummer: 26618303
Fabrikantnummer: XV6C63
Artikelnummer: 26618304
Fabrikantnummer: XV6C58
Artikelnummer: 26618305
Fabrikantnummer: XV6C65
Artikelnummer: 26618306
Fabrikantnummer: XV6C66
Artikelnummer: 26618307
Fabrikantnummer: XV6C67
Artikelnummer: 26618308
Fabrikantnummer: XV6C64
Artikelnummer: 26618311
Fabrikantnummer: XV6C68
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26618313
Fabrikantnummer: XV6C9SW