Harmony XV6 - Ø60MM - geluidsmodule - programmeerbaar - aanpasbaar - G - XV6C9V
Artikelnummer: 26618312 | Fabrikantnummer: XV6C9V | EAN: 3606487130062
Het productnummer van de fabrikant is XV6C9V. Het EAN nummer is 3606487130062. Het interne artikelnummer is 26618312.
| Klasse |
Akoestische module voor signaalzuil
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony XV6
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Spanningstype | DC |
| Buitendiameter | 60 mm |
| Kleur | Overig |
| Functie | Overig |
| Instelbare toon | Nee |
| Geluidssterkte | 88 dB |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Bedrijfsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Categorieën |
Paneelschakelaars en drukknoppen
Coax en data |
Artikelnummer: 26618302
Fabrikantnummer: XV6C57
Artikelnummer: 26618303
Fabrikantnummer: XV6C63
Artikelnummer: 26618304
Fabrikantnummer: XV6C58
Artikelnummer: 26618305
Fabrikantnummer: XV6C65
Artikelnummer: 26618306
Fabrikantnummer: XV6C66
Artikelnummer: 26618307
Fabrikantnummer: XV6C67
Artikelnummer: 26618308
Fabrikantnummer: XV6C64
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26618312
Fabrikantnummer: XV6C9V