Harmony XVB7 - Ø70 MM - geluidsmodule - 2 tonen - zilver - XVB7C9SQ
Artikelnummer: 26618319 | Fabrikantnummer: XVB7C9SQ | EAN: 3606487129622
Het productnummer van de fabrikant is XVB7C9SQ. Het EAN nummer is 3606487129622. Het interne artikelnummer is 26618319.
| Klasse |
Akoestische module voor signaalzuil
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Harmony XVB7
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Buitendiameter | 70 mm |
| Kleur | Overig |
| Geluidssterkte | 102 dB |
| Functie | Continu toon/pulstoon |
| Instelbare toon | Ja |
| Bedrijfsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Categorieën |
Paneelschakelaars en drukknoppen
Coax en data |
Harmony XVB7 - modulaire torenverlichting - basis / deksel Ø70MM - gri
Artikelnummer: 26527776
Fabrikantnummer: XVB7C21B
Harmony XVB7 - modulaire torenverlichting - basismodule - Ø70MM - ac B
Artikelnummer: 26531937
Fabrikantnummer: XVB7C21M
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26618319
Fabrikantnummer: XVB7C9SQ