Harting 403 contactblok industriële connector 64 - 09210642701
Artikelnummer: 22313131 | Fabrikantnummer: 09210642701 | EAN: 5713140040731
Omschrijving
Han D 64 Pos. F Insert Wire Wrap
Het productnummer van de fabrikant is 09210642701. Het EAN nummer is 5713140040731. Het interne artikelnummer is 22313131.
Aanvullende informatie
403
Inserts, Wrap termination, Female, Polycarbonate (PC), RAL 7032 (pebble grey), Rated current: 10 A, Size: 24 B, Contacts: 64, Copper alloy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HARTING
Specificaties
Inserts, Wrap termination, Female, Polycarbonate (PC), RAL 7032 (pebble grey), Rated current: 10 A, Size: 24 B, Contacts: 64, Copper alloy
| Klasse |
Contactblok voor rechthoekige connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HARTING
Toon alle producten van HARTING |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Nee |
| Overspanningscategorie | III |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Met draadbescherming | Nee |
| Materiaal contactcoating | Zilver |
| Materiaal contact | Overige koperlegeringen |
| Met aardgeleider | Ja |
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Aantal polen | 64 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Wire-wrap |
| Diameter insteekcontact | 1.6 mm |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.26 - 1 mm² |
| Min. aantal steekcycli | 500 |
| Materiaal contact inzetstuk | Thermoplast |
| Aantal vermogenscontacten | 64 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Harting
» Meer informatie over Harting
Huidige product
Harting 403 contactblok industriële connector 64
Artikelnummer: 22313131
Fabrikantnummer: 09210642701