Harting 408 behuizing rechthoekige connectoren ip65 B34,9MM H59,5MM stekkerbehuizing zij - 19120080501
Artikelnummer: 22314142 | Fabrikantnummer: 19120080501 | EAN: 5713140124141
Omschrijving
Han-Compact-HSE-M25-metal
Het productnummer van de fabrikant is 19120080501. Het EAN nummer is 5713140124141. Het interne artikelnummer is 22314142.
Aanvullende informatie
408
Hood, for Han-Compact half cable gland, for Han Q 8/0 Crimp (max. 400 V), Han Q17/0 and Han Q Data RJ45, Size: Han-Compact, Single locking lever
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HARTING
Specificaties
Hood, for Han-Compact half cable gland, for Han Q 8/0 Crimp (max. 400 V), Han Q17/0 and Han Q Data RJ45, Size: Han-Compact, Single locking lever
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HARTING
Toon alle producten van HARTING |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Diepte | 54 mm |
| Positie van de beugel | Basisdeel |
| Met klapdeksel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Hoogte | 59.5 mm |
| Met wartel | Nee |
| Positie kabeltoevoer | Zij |
| Met afdichting | Nee |
| Corrosiebestendig | Nee |
| Type vergrendeling | Langsbeugel |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP65 |
| Materiaal behuizing | Zink |
| Uitvoering behuizing | Stekkerbehuizing |
| Breedte | 28.8 mm |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Coating behuizing | Gechromatiseerd |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Metrisch |
| Met afstandsstuk | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Harting
» Meer informatie over Harting
Huidige product
Harting 408 behuizing rechthoekige connectoren ip65 B34,9MM H59,5MM stekkerbehuizing zij
Artikelnummer: 22314142
Fabrikantnummer: 19120080501