Harting 421 behuizing rechthoekige connectoren ip44 B24,2MM H48MM stekkerbehuizing boven - 09200030102
Artikelnummer: 22313027 | Fabrikantnummer: 09200030102 | EAN: 5713140038370
Omschrijving
Harting behuizing industriële connector
Het productnummer van de fabrikant is 09200030102. Het EAN nummer is 5713140038370. Het interne artikelnummer is 22313027.
Aanvullende informatie
421
Screw mounted housing, Size: 3 A, Single locking lever, Steel, 1x Pg 13.5, Material (hood/housing): Zinc die-cast, Powder-coated, RAL 7037 (dust grey)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HARTING
Specificaties
Screw mounted housing, Size: 3 A, Single locking lever, Steel, 1x Pg 13.5, Material (hood/housing): Zinc die-cast, Powder-coated, RAL 7037 (dust grey)
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HARTING
Toon alle producten van HARTING |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Positie van de beugel | Basisdeel |
| Met klapdeksel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Hoogte | 48 mm |
| Met wartel | Nee |
| Met afdichting | Nee |
| Corrosiebestendig | Nee |
| Type vergrendeling | Langsbeugel |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
| Materiaal behuizing | Zink |
| Uitvoering behuizing | Stekkerbehuizing |
| Breedte | 24.2 mm |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP44 |
| Coating behuizing | Poedercoating |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Pg |
| Met afstandsstuk | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Harting
» Meer informatie over Harting
Huidige product
Harting 421 behuizing rechthoekige connectoren ip44 B24,2MM H48MM stekkerbehuizing boven
Artikelnummer: 22313027
Fabrikantnummer: 09200030102