HARTING Han 16B-HBM-rear fit-DL - 09300160391
Artikelnummer: 24148927 | Fabrikantnummer: 09300160391 | EAN: 5713140164802
Omschrijving
Han 16B-HBM-Rear Fit-DL
Het productnummer van de fabrikant is 09300160391. Het EAN nummer is 5713140164802. Het interne artikelnummer is 24148927.
Aanvullende informatie
Bulkhead mounted housing, Rear mounting, Size: 16 B, Low construction, Double locking lever, Polycarbonate (PC), Stainless steel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HARTING
Specificaties
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HARTING
Toon alle producten van HARTING |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Breedte | 55 mm |
| Positie van de beugel | Basisdeel |
| Met klapdeksel | Nee |
| Type vergrendeling | Dwarsbeugel |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Met wartel | Nee |
| Uitvoering behuizing | Aanbouwbehuizing |
| Corrosiebestendig | Nee |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP66 |
| Met afdichting | Ja |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Coating behuizing | Poedercoating |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Geen |
| Diepte | 34.4 mm |
| Met afstandsstuk | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Harting
» Meer informatie over Harting
Huidige product