HARTING Female Connector, wave soldering termination, rated current: ?2 A - 09222326825222
Artikelnummer: 25681557 | Fabrikantnummer: 09222326825222 | EAN: 5713140041134
Het productnummer van de fabrikant is 09222326825222. Het EAN nummer is 5713140041134. Het interne artikelnummer is 25681557.
| Klasse |
Printplaatconnector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HARTING
Toon alle producten van HARTING |
| Kleur behuizing | Overig |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Aantal polen | 32 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Soldeeraansluiting |
| Materiaal contactcoating | Tin |
| Aantal insteekcontactrijen | 2 |
| Verbindingswijze | Printplaat naar printplaat |
| Nom. (meet)stroom In | 2 A |
| Connectoruitvoering | Overig |
| Contactuitvoering | Overig |
| Hoek printplaat/contact | 90° (verticaal naar boven) |
| Pin-lengte | 4.5 mm |
| Soort printplaatbevestiging | Flens |
| Bedrijfstemperatuur | -55 - 125 °C |
| Rastermaat aansluitingen | 2.54 mm |
| Rastermaat contact | 2.54 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) behuizing | |
| Nom. (meet)spanning | V |
| Toegekende stootspanning | kV |
| Diameter aansluitpin | mm |
| Geschikt voor printplaatdikte | mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Harting
» Meer informatie over HartingArtikelnummer: 25681557
Fabrikantnummer: 09222326825222