Harting Han RJ industrial module cat. 6 male 8 contacts 1 A 50 V - 09454001520
Artikelnummer: 22313856 | Fabrikantnummer: 09454001520 | EAN: 5713140060005
Omschrijving
Han-Modular RJ45 GL Cat6A plug 8p
Het productnummer van de fabrikant is 09454001520. Het EAN nummer is 5713140060005. Het interne artikelnummer is 22313856.
Aanvullende informatie
Piercing termination, Male, Contacts: 8, Polycarbonate (PC), RAL 7032 (pebble grey)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HARTING
Specificaties
| Klasse |
Contactblok voor rechthoekige connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HARTING
Toon alle producten van HARTING |
| Toegekende stootspanning | 0.8 kV |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Aantal polen | 8 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Nee |
| Contactuitvoering | Pen |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Met draadbescherming | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Materiaal contact | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Min. aantal steekcycli | 500 |
| Aantal vermogenscontacten | 8 |
| Materiaal contact inzetstuk | Thermoplast |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Harting
» Meer informatie over Harting
Huidige product
Harting Han RJ industrial module cat. 6 male 8 contacts 1 A 50 V
Artikelnummer: 22313856
Fabrikantnummer: 09454001520