Harting 421 behuizing rechthoekige connectoren ip67 B26,5MM H60MM stekkerbehuizing boven - 09200030420
Artikelnummer: 20648080 | Fabrikantnummer: 09200030420 | EAN: 5713140038530
Omschrijving
Harting HAN D behuizing industriële connector, (lxhxb) 35.1x60x26.5mm, rechthoekig, uitvoering behuizing stekkerbehuizing, positie kabeltoevoer boven, positie van de beugel basisdeel, behuizing kunststof, coating behuizing niet gecoat, met vergrendelingsvoorziening, type vergrendeling langsbeugel,
Het productnummer van de fabrikant is 09200030420. Het EAN nummer is 5713140038530. Het interne artikelnummer is 20648080.
Aanvullende informatie
421
Hood, Size: 3 A, Single locking lever, Top entry, 1x Pg 11, Material (hood/housing): Polycarbonate (PC), RAL 7037 (dust grey)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HARTING
Specificaties
Hood, Size: 3 A, Single locking lever, Top entry, 1x Pg 11, Material (hood/housing): Polycarbonate (PC), RAL 7037 (dust grey)
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HARTING
Toon alle producten van HARTING |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 60 mm |
| Positie van de beugel | Basisdeel |
| Met klapdeksel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Coating behuizing | Overig |
| Met wartel | Nee |
| Met afdichting | Nee |
| Corrosiebestendig | Nee |
| Type vergrendeling | Langsbeugel |
| Breedte | 26.5 mm |
| Uitvoering behuizing | Stekkerbehuizing |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP44 |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Pg |
| Met afstandsstuk | Nee |
| Positie kabeltoevoer | Bovenop |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Harting
» Meer informatie over Harting
Huidige product
Harting 421 behuizing rechthoekige connectoren ip67 B26,5MM H60MM stekkerbehuizing boven
Artikelnummer: 20648080
Fabrikantnummer: 09200030420