Hbi 110 circum 12W M1/3 ats lora light & motion white 4000K - 1Y1212SRW
Artikelnummer: 23645147 | Fabrikantnummer: 1Y1212SRW | EAN: 8718309389925
Het productnummer van de fabrikant is 1Y1212SRW. Het EAN nummer is 8718309389925. Het interne artikelnummer is 23645147.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HBI
Toon alle producten van HBI |
| Serie |
Serie 110 Circum
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamphouder | Geen |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Spanningstype | AC/DC |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Accu-eigenschap | NiMH |
| Incl. pictogram | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Ja |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Functie | Vluchtwegverlichting |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Max. systeemvermogen | 16.3 W |
| Montagewijze | Wandopbouw/plafondopbouw |
| Buitendiameter | 341 mm |
| Lichtstroom in standby modus | 380 lm |
| Nom. bedrijfsduur | 1 - 3 h |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Geschikt voor continu schakeling | Ja |
| Geschikt voor standby-schakeling | Ja |
| Aansluitwijze | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Hbi Nimh 3.6V 2.2ah stick long life high temp P wires 167MM
Artikelnummer: 22762298
Fabrikantnummer: 94223L
Artikelnummer: 23645147
Fabrikantnummer: 1Y1212SRW