Hbi 200 polaris ii beschermkorf noodverlichting accessoire staal 310x160x180mm wit - 200BK
Artikelnummer: 22415892 | Fabrikantnummer: 200BK | EAN: 8718309385828
Omschrijving
HBI 200 Beschermkorf wand buitengebruik
Het productnummer van de fabrikant is 200BK. Het EAN nummer is 8718309385828. Het interne artikelnummer is 22415892.
Aanvullende informatie
HBI 200 Polarem Beschermkorf. Geschikt voor wandarmatuur (306x155x185mm). Geschikt voor buitengebruik.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HBI
Specificaties
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HBI
Toon alle producten van HBI |
| Serie |
Serie 200 Polarem
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 160 mm |
| Lengte | 310 mm |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 180 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Beschermkorf |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Hbi 200 polaris ii beschermkorf noodverlichting accessoire staal 310x160x180mm wit
Artikelnummer: 22415892
Fabrikantnummer: 200BK