HBI Serie 770 Septagem Innovatieve Combi lens 489LM ip20 ats M1/3 lora wit 4000K - 7SY0404W
Artikelnummer: 23366101 | Fabrikantnummer: 7SY0404W | EAN: 8720246250602
Het productnummer van de fabrikant is 7SY0404W. Het EAN nummer is 8720246250602. Het interne artikelnummer is 23366101.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HBI
Toon alle producten van HBI |
| Serie |
Serie 770 Septagem
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lamphouder | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Montagewijze | Inbouw |
| Inbouwdiameter | 80 mm |
| Buitendiameter | 105 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Accu-eigenschap | NiMH |
| Incl. pictogram | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Ja |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. spanning | 220 - 230 V |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Functie | Vluchtwegverlichting |
| Lichtverdeler | Overig |
| Soort bedrading | Eindig |
| Max. systeemvermogen | 4 W |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Nom. bedrijfsduur | 1 - 3 h |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Lichtstroom in standby modus | 490 lm |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Geschikt voor continu schakeling | Ja |
| Geschikt voor standby-schakeling | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Hbi Nimh 3.6V 2.2ah stick long life high temp P wires 167MM
Artikelnummer: 22762298
Fabrikantnummer: 94223L
Artikelnummer: 23366101
Fabrikantnummer: 7SY0404W