HBI Serie 770 Septagem Innovatieve Low bay combi lens 1W ip41 M1 ats lora zwart 4000K - 7UY0404B
Artikelnummer: 24086587 | Fabrikantnummer: 7UY0404B | EAN: 8720246251920
Het productnummer van de fabrikant is 7UY0404B. Het EAN nummer is 8720246251920. Het interne artikelnummer is 24086587.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HBI
Toon alle producten van HBI |
| Serie |
Serie 770 Septagem
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Lamphouder | Overig |
| Breedte | 146 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Accu-eigenschap | NiMH |
| Incl. pictogram | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Ja |
| Geschikt voor markeringstype | Overig |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Functie | Vluchtwegverlichting |
| Lichtverdeler | Overig |
| Soort bedrading | Eindig |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Max. systeemvermogen | 1.3 W |
| Montagewijze | Wandopbouw/plafondopbouw |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 30 °C |
| Vermogensfactor | 0.45 |
| Nom. bedrijfsduur | 1 - 3 h |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Lichtstroom in standby modus | 0 lm |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 95 % |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Geschikt voor continu schakeling | Ja |
| Geschikt voor standby-schakeling | Ja |
| RAL-nummer behuizing | 9005 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 1074000 h |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Artikelnummer: 24086587
Fabrikantnummer: 7UY0404B