Hellermann Tyton T-series kabelbundelband kunststof 7,6x387mm natuurkleur - 111-12019
Artikelnummer: 10379098 | Fabrikantnummer: 111-12019 | EAN: 5022660019067
Het productnummer van de fabrikant is 111-12019. Het EAN nummer is 5022660019067. Het interne artikelnummer is 10379098.
| Klasse |
Kabelbundelband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
T-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| UL-toelating | Nee |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Banddikte | 1.8 mm |
| Breedte band | 7.6 mm |
| Bandlengte | 387 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Kleur | Kleurloos |
| Fluorescerend | Nee |
| Minimale treksterkte | 535 N |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Model | Binnenvertand |
| Bundeldiameter | 3 - 100 mm |
| Categorieën |
Bundelband montageband
Installatiemateriaal |
Bizline Bundelband pa 6.6 380x7.6MM transparant
Artikelnummer: 11594959
Fabrikantnummer: 03700420310242
Hellermanntyton
» Meer informatie over HellermanntytonArtikelnummer: 10379098
Fabrikantnummer: 111-12019