Hellermann Tyton bevestigingssokkel voor kabelbundelband 19x19mm plakken en schroeven - 151-28349
Artikelnummer: 20739307 | Fabrikantnummer: 151-28349 | EAN: 5022660311727
Het productnummer van de fabrikant is 151-28349. Het EAN nummer is 5022660311727. Het interne artikelnummer is 20739307.
| Klasse |
Bevestigingssokkel en -element voor kabelbundelband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 19 mm |
| Bevestigingswijze | Plakken en schroeven |
| Hoogte | 3.8 mm |
| Lengte | 19 mm |
| Geschikt voor bundelbandbreedte tot | 4.1 mm |
| Diameter bevestigingsgat | 3.1 mm |
| Detecteerbaar | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 60 °C |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| UV-bestendig volgens IEC 62275 | Nee |
| Minimale treksterkte | N |
| Voor max. bundeldiameter | mm |
| Categorieën |
Bundelband montageband
Installatiemateriaal |
Bizline Bevestigingssokkel voor kabelbundelband 19x19mm zelfklevend biz 300021
Artikelnummer: 11594950
Fabrikantnummer: 03700420310211
Hellermanntyton
» Meer informatie over HellermanntytonArtikelnummer: 20739307
Fabrikantnummer: 151-28349