Hellermann Tyton metalen compressiekoppeling met draaiend buitendraad ip68 Ø12MM M16 - 166-32300
Artikelnummer: 26671967 | Fabrikantnummer: 166-32300 | EAN: 4031026308234
Omschrijving
Metalen compressiekoppeling draaiend buitendraad IP68 ø12mm M16 zak 10
Het productnummer van de fabrikant is 166-32300. Het EAN nummer is 4031026308234. Het interne artikelnummer is 26671967.
Aanvullende informatie
meerdelige compressiekoppeling inclusief polyamide afdichting. excellente treksterkte. het buitendraad draait rond de behuizing, ook na montage. Buitendraad, messing vernikkeld, met inwendige stalen borgring. Voldoet aan IP66, IP67, IP68 en IP69.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HellermannTyton
Specificaties
| Klasse |
Hulpstuk voor metalen kabelbeschermslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
HelaGuard®
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Totale lengte | 39 mm |
| Met aardingspunten | Nee |
| Nom. diameter | 12 mm |
| Model | Recht |
| Bouwvorm | Buitendraad |
| Draaibare schroefdraad | Ja |
| Eendelig | Nee |
| Nom. diameter (inch) | 5/16" |
| Gebruikstemperatuur | -50 - 135 °C |
| Totale hoogte | 22 mm |
| Draadaansluitmaat | M12 x 1,5 |
| Kleinste binnendiameter slang | 8.6 mm |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad (IP), afhankelijk van slang | 66 - 66 |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang CSA | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang UL | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang FI | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang DIN EN 61386-23 | Nee |
| Aantal invoeren | |
| Aantal gangen per inch | |
| Schroefdraadmaat CTG G | |
| Grootste buitendiameter slang | mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Hellermanntyton
» Meer informatie over Hellermanntyton
Huidige product
Hellermann Tyton metalen compressiekoppeling met draaiend buitendraad ip68 Ø12MM M16
Artikelnummer: 26671967
Fabrikantnummer: 166-32300