Hellermann Tyton metalen compressiekoppeling met star buitendraad ip68 Ø20MM M20 - 166-32206
Artikelnummer: 26671965 | Fabrikantnummer: 166-32206 | EAN: 4031026308135
Omschrijving
Metalen compressiekoppeling star buitendraad IP68 ø20mm M20 zak 10 st.
Het productnummer van de fabrikant is 166-32206. Het EAN nummer is 4031026308135. Het interne artikelnummer is 26671965.
Aanvullende informatie
meerdelige koppeling inclusief elastomeer afdichting. uitstekende treksterkte. kan worden gebruikt om de slang te bevestigen, doordat de koppeling draait tot een aanslag. Buitendraad, messing vernikkeld. Voldoet aan IP66, IP67, IP68 en IP69k.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HellermannTyton
Specificaties
| Klasse |
Hulpstuk voor metalen kabelbeschermslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
HelaGuard®
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Met aardingspunten | Nee |
| Nom. diameter | 20 mm |
| Model | Recht |
| Draaibare schroefdraad | Nee |
| Draadaansluitmaat | M20 x 1,5 |
| Bouwvorm | Buitendraad |
| Eendelig | Nee |
| Nom. diameter (inch) | 1/2" |
| Gebruikstemperatuur | -50 - 135 °C |
| Kleinste binnendiameter slang | 14.5 mm |
| Totale hoogte | 26 mm |
| Totale lengte | 33.5 mm |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad (IP), afhankelijk van slang | 66 - 66 |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang CSA | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang UL | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang FI | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang DIN EN 61386-23 | Nee |
| Aantal invoeren | |
| Aantal gangen per inch | |
| Schroefdraadmaat CTG G | |
| Grootste buitendiameter slang | mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Hellermanntyton
» Meer informatie over Hellermanntyton
Huidige product
Hellermann Tyton metalen compressiekoppeling met star buitendraad ip68 Ø20MM M20
Artikelnummer: 26671965
Fabrikantnummer: 166-32206