Hellermann Tyton metalen koppeling met draaiend buitendraad ip54 Ø12MM M16 - 166-31101
Artikelnummer: 26671955 | Fabrikantnummer: 166-31101 | EAN: 4031026307121
Omschrijving
Metalen koppeling draaiend buitendraad IP54 ø12mm M16 zak 10 st.
Het productnummer van de fabrikant is 166-31101. Het EAN nummer is 4031026307121. Het interne artikelnummer is 26671955.
Aanvullende informatie
meerdelige koppeling, voorzien van buitendraad. buitendraad draait om koppelingshuis. zorgt voor goede borging van de slang. kan met contramoer worden geborgd. Draaibaar buitendraad, messing vernikkeld, met inwendige stalen borgring.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HellermannTyton
Specificaties
| Klasse |
Hulpstuk voor metalen kabelbeschermslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
HelaGuard®
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 8 mm |
| Met aardingspunten | Nee |
| Nom. diameter | 12 mm |
| Model | Recht |
| Nom. diameter (inch) | Overig |
| Bouwvorm | Buitendraad |
| Draaibare schroefdraad | Ja |
| Eendelig | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -100 - 300 °C |
| Draadaansluitmaat | M16 x 1,5 |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad (IP), afhankelijk van slang | 54 - 54 |
| Kleinste binnendiameter slang | 8.5 mm |
| Totale hoogte | 17 mm |
| Totale lengte | 32.2 mm |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang CSA | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang UL | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang FI | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang DIN EN 61386-23 | Nee |
| Aantal invoeren | |
| Aantal gangen per inch | |
| Schroefdraadmaat CTG G | |
| Grootste buitendiameter slang | mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Hellermanntyton
» Meer informatie over Hellermanntyton
Huidige product
Hellermann Tyton metalen koppeling met draaiend buitendraad ip54 Ø12MM M16
Artikelnummer: 26671955
Fabrikantnummer: 166-31101