Hellermann Tyton metalen koppeling met draaiend buitendraad Ø25MM M25 - 166-30405
Artikelnummer: 26671947 | Fabrikantnummer: 166-30405 | EAN: 4031026306377
Omschrijving
Metalen koppeling draaiend buitendraad ø25mm M25 zak 10 st.
Het productnummer van de fabrikant is 166-30405. Het EAN nummer is 4031026306377. Het interne artikelnummer is 26671947.
Aanvullende informatie
meerdelige koppeling, voorzien van buitendraad. buitendraad draait om koppelingshuis. biedt een zeer goede grip op de beschermslang. kan met contramoer worden geborgd. Draaiend buitendraad, messing vernikkeld, met inwendige stalen borgring.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HellermannTyton
Specificaties
| Klasse |
Hulpstuk voor metalen kabelbeschermslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
HelaGuard®
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Met aardingspunten | Nee |
| Nom. diameter | 25 mm |
| Model | Recht |
| Nom. diameter (inch) | Overig |
| Bouwvorm | Buitendraad |
| Draaibare schroefdraad | Ja |
| Eendelig | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -100 - 300 °C |
| Draadaansluitmaat | M25 x 1,5 |
| Totale hoogte | 29 mm |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad (IP), afhankelijk van slang | 40 - 40 |
| Kleinste binnendiameter slang | 19.1 mm |
| Totale lengte | 43.7 mm |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang CSA | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang UL | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang FI | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang DIN EN 61386-23 | Nee |
| Aantal invoeren | |
| Aantal gangen per inch | |
| Schroefdraadmaat CTG G | |
| Grootste buitendiameter slang | mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Hellermanntyton
» Meer informatie over Hellermanntyton
Huidige product
Hellermann Tyton metalen koppeling met draaiend buitendraad Ø25MM M25
Artikelnummer: 26671947
Fabrikantnummer: 166-30405