Hellermann Tyton metalen koppeling met star binnendraad Ø32MM M32 - 166-30603
Artikelnummer: 26671951 | Fabrikantnummer: 166-30603 | EAN: 4031026306704
Omschrijving
Metalen koppeling star binnendraad ø32mm M32 zak 2 st.
Het productnummer van de fabrikant is 166-30603. Het EAN nummer is 4031026306704. Het interne artikelnummer is 26671951.
Aanvullende informatie
tweedelige koppeling, voorzien van binnendraad. biedt een zeer goede grip op de beschermslang. kan worden gebruikt om twee beschermslangen te koppelen, in combinatie met draaibare koppeling. Star binnendraad, messing vernikkeld.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HellermannTyton
Specificaties
| Klasse |
Hulpstuk voor metalen kabelbeschermslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
HelaGuard®
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 13 mm |
| Met aardingspunten | Nee |
| Nom. diameter | 32 mm |
| Model | Recht |
| Nom. diameter (inch) | Overig |
| Draaibare schroefdraad | Nee |
| Eendelig | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -100 - 300 °C |
| Draadaansluitmaat | M32 x 1,5 |
| Bouwvorm | Binnendraad |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad (IP), afhankelijk van slang | 40 - 40 |
| Totale lengte | 33.3 mm |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang CSA | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang UL | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang FI | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang DIN EN 61386-23 | Nee |
| Aantal invoeren | |
| Aantal gangen per inch | |
| Schroefdraadmaat CTG G | |
| Grootste buitendiameter slang | mm |
| Kleinste binnendiameter slang | mm |
| Totale hoogte | mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Hellermanntyton
» Meer informatie over Hellermanntyton
Huidige product
Hellermann Tyton metalen koppeling met star binnendraad Ø32MM M32
Artikelnummer: 26671951
Fabrikantnummer: 166-30603