Hellermann Tyton metalen koppeling met star buitendraad ip54 Ø16MM M20 - 166-31003
Artikelnummer: 26671952 | Fabrikantnummer: 166-31003 | EAN: 4031026306940
Omschrijving
Metalen koppeling star buitendraad IP54 ø16mm M20 zak 10 st.
Het productnummer van de fabrikant is 166-31003. Het EAN nummer is 4031026306940. Het interne artikelnummer is 26671952.
Aanvullende informatie
tweedelige koppeling, voorzien van buitendraad. zorgt voor goede borging van de slang. kan met contramoer worden geborgd. Star buitendraad, messing vernikkeld.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HellermannTyton
Specificaties
| Klasse |
Hulpstuk voor metalen kabelbeschermslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
HelaGuard®
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Totale lengte | 25 mm |
| Met aardingspunten | Nee |
| Nom. diameter | 16 mm |
| Model | Recht |
| Nom. diameter (inch) | Overig |
| Draaibare schroefdraad | Nee |
| Draadaansluitmaat | M20 x 1,5 |
| Bouwvorm | Buitendraad |
| Eendelig | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -100 - 300 °C |
| Totale hoogte | 22 mm |
| Kleinste binnendiameter slang | 11.5 mm |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad (IP), afhankelijk van slang | 54 - 54 |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang CSA | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang UL | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang FI | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang DIN EN 61386-23 | Nee |
| Aantal invoeren | |
| Aantal gangen per inch | |
| Schroefdraadmaat CTG G | |
| Grootste buitendiameter slang | mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Hellermanntyton
» Meer informatie over Hellermanntyton
Huidige product
Hellermann Tyton metalen koppeling met star buitendraad ip54 Ø16MM M20
Artikelnummer: 26671952
Fabrikantnummer: 166-31003