Hellermann Tyton metalen koppeling met star buitendraad ip54 Ø25MM PG21 - 166-31015
Artikelnummer: 26671954 | Fabrikantnummer: 166-31015 | EAN: 4031026307060
Omschrijving
Metalen koppeling star buitendraad IP54 ø25mm PG21 zak 2 st.
Het productnummer van de fabrikant is 166-31015. Het EAN nummer is 4031026307060. Het interne artikelnummer is 26671954.
Aanvullende informatie
tweedelige koppeling, voorzien van buitendraad. zorgt voor goede borging van de slang. kan met contramoer worden geborgd. Star buitendraad, messing vernikkeld.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HellermannTyton
Specificaties
| Klasse |
Hulpstuk voor metalen kabelbeschermslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
HelaGuard®
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Met aardingspunten | Nee |
| Nom. diameter | 25 mm |
| Model | Recht |
| Nom. diameter (inch) | Overig |
| Draaibare schroefdraad | Nee |
| Bouwvorm | Buitendraad |
| Eendelig | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -100 - 300 °C |
| Type schroefdraad | Overig |
| Draadaansluitmaat | Pg 21 |
| Totale hoogte | 29 mm |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroefdraad |
| Kleinste binnendiameter slang | 19.1 mm |
| Totale lengte | 32.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP), afhankelijk van slang | 54 - 54 |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang CSA | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang UL | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang FI | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang DIN EN 61386-23 | Nee |
| Aantal invoeren | |
| Aantal gangen per inch | |
| Schroefdraadmaat CTG G | |
| Grootste buitendiameter slang | mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Hellermanntyton
» Meer informatie over Hellermanntyton
Huidige product
Hellermann Tyton metalen koppeling met star buitendraad ip54 Ø25MM PG21
Artikelnummer: 26671954
Fabrikantnummer: 166-31015