Hellermann Tyton metalen koppelingsbus Ø16MM - 166-30502
Artikelnummer: 26671949 | Fabrikantnummer: 166-30502 | EAN: 4031026306599
Omschrijving
Metalen koppelingsbus ø16mm zak 10 st.
Het productnummer van de fabrikant is 166-30502. Het EAN nummer is 4031026306599. Het interne artikelnummer is 26671949.
Aanvullende informatie
tweedelige koppeling zonder schroefdraad. bevestigingselement voor het einde van de beschermslang. voor een vlak en glad slanguiteinde. beschermt de bekabeling in de slang tegen beschadiging. Koppelingsbus, messing vernikkeld.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HellermannTyton
Specificaties
| Klasse |
Hulpstuk voor metalen kabelbeschermslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
HelaGuard®
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met aardingspunten | Nee |
| Totale lengte | 20 mm |
| Nom. diameter | 16 mm |
| Model | Recht |
| Nom. diameter (inch) | Overig |
| Draaibare schroefdraad | Nee |
| Eendelig | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -100 - 300 °C |
| Type schroefdraad | Overig |
| Bouwvorm | Geen schroefdraad |
| Draadaansluitmaat | Overig |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroefdraad |
| Beschermingsgraad (IP), afhankelijk van slang | 40 - 40 |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang CSA | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang UL | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang FI | Nee |
| Goedkeuring in combinatie met kabelbeschermslang DIN EN 61386-23 | Nee |
| Aantal invoeren | |
| Aantal gangen per inch | |
| Schroefdraadlengte | mm |
| Schroefdraadmaat CTG G | |
| Grootste buitendiameter slang | mm |
| Kleinste binnendiameter slang | mm |
| Totale hoogte | mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Hellermanntyton
» Meer informatie over Hellermanntyton
Huidige product