Hellermann Tyton kabelbundelband 390x4.6MM kunststof kleurloos - 111-05409
Artikelnummer: 10379095 | Fabrikantnummer: 111-05409 | EAN: 5022660019029
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Bundelband 390x4,6 transparant zak 100 st.
Het productnummer van de fabrikant is 111-05409. Het EAN nummer is 5022660019029. Het interne artikelnummer is 10379095.
Aanvullende informatie
T-serie bundelbanden, zeer grote verscheidenheid aan materialen en kleuren. hoge treksterkte met lage insteekkracht. hoogwaardige kunststof, goed te recyclen. binnenvertanding voor goede grip op de bundel. eenvoudige te verwerken, handmatig of met gereedschap. Voor het bundelen en bevestigen van kabels, leidingen en slangen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HellermannTyton
Specificaties
| Klasse |
Kabelbundelband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
T-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| UL-toelating | Nee |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Banddikte | 1.4 mm |
| Breedte band | 4.6 mm |
| Bandlengte | 390 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Montagetemperatuur | -40 - 85 °C |
| Detecteerbaar | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Fluorescerend | Nee |
| Minimale treksterkte | 225 N |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Model | Binnenvertand |
| Bundeldiameter | 1.5 - 110 mm |
| UV-bestendig volgens IEC 62275 | Nee |
| Categorieën |
Bundelband montageband
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Hellermann Tyton kabelbundelband 390x4.6MM kunststof kleurloos
Bizline Bundelband pa 6.6 368x4.8MM transparant
Bizline Bundelband pa 6.6 368x4.8MM transparant
Bizline Bundelband pa 6.6 368x4.8MM transparant
Artikelnummer: 11594941
Fabrikantnummer: 03700420310181
Hellermanntyton
» Meer informatie over Hellermanntyton
Huidige product
Hellermann Tyton kabelbundelband 390x4.6MM kunststof kleurloos
Artikelnummer: 10379095
Fabrikantnummer: 111-05409