Hellermann Tyton LK kabelbundelband 535x13.2MM kunststof kleurloos - 111-60519
Artikelnummer: 10379137 | Fabrikantnummer: 111-60519 | EAN: 5022660018480
Omschrijving
Bundelband 540x13,0 transparant zak 50 st.
Het productnummer van de fabrikant is 111-60519. Het EAN nummer is 5022660018480. Het interne artikelnummer is 10379137.
Aanvullende informatie
binnenvertanding voor goede grip op de bundel. gevarieerd aanbod in materialen en maten. hoge spankracht bij lage insteekkracht. eenvoudig te verwerken, handmatig of met gereedschap. LK-serie bundelbanden voor het bundelen en bevestigen van kabels, leidingen en overige elementen. Deze bundelbanden kunnen in een oneindig aantal applicaties worden toegepast. de LK-serie is vergelijkbaar met de T-serie, maar biedt tussenmaten die in de wens van de gebruiker voorzien.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HellermannTyton
Specificaties
| Klasse |
Kabelbundelband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
LK-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| UL-toelating | Ja |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Banddikte | 1.8 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Breedte band | 13.2 mm |
| Bandlengte | 535 mm |
| Detecteerbaar | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Fluorescerend | Nee |
| Minimale treksterkte | 1115 N |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Model | Binnenvertand |
| UV-bestendig volgens IEC 62275 | Nee |
| Montagetemperatuur | - °C |
| Bundeldiameter | 12 - 150 mm |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Hellermanntyton
» Meer informatie over Hellermanntyton
Huidige product
Hellermann Tyton LK kabelbundelband 535x13.2MM kunststof kleurloos
Artikelnummer: 10379137
Fabrikantnummer: 111-60519