Hellermann Tyton kabelbundelband 760x7.6MM kunststof zwart uv bestendig - 111-12430
Artikelnummer: 10379164 | Fabrikantnummer: 111-12430 | EAN: 5022660156625
Omschrijving
Bundelband 760x7,6 UV-zwart zak 50 st.
Het productnummer van de fabrikant is 111-12430. Het EAN nummer is 5022660156625. Het interne artikelnummer is 10379164.
Aanvullende informatie
T-serie bundelbanden, zeer grote verscheidenheid aan materialen en kleuren. hoge treksterkte met lage insteekkracht. hoogwaardige kunststof, goed te recyclen. binnenvertanding voor goede grip op de bundel. eenvoudige te verwerken, handmatig of met gereedschap. Voor het bundelen en bevestigen van kabels, leidingen en slangen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HellermannTyton
Specificaties
| Klasse |
Kabelbundelband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
T-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| UL-toelating | Nee |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Banddikte | 1.8 mm |
| Bandlengte | 760 mm |
| Breedte band | 7.6 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Detecteerbaar | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Minimale treksterkte | 535 N |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Model | Binnenvertand |
| Bundeldiameter | 5 - 225 mm |
| UV-bestendig volgens IEC 62275 | Nee |
| Montagetemperatuur | - °C |
| Categorieën |
Bundelband montageband
Installatiemateriaal |
Hellermanntyton
» Meer informatie over Hellermanntyton
Huidige product
Hellermann Tyton kabelbundelband 760x7.6MM kunststof zwart uv bestendig
Artikelnummer: 10379164
Fabrikantnummer: 111-12430