Hellermann Tyton kabelbundelband 210x4.7MM kunststof zwart uv bestendig - 111-05060
Artikelnummer: 20446352 | Fabrikantnummer: 111-05060 | EAN: 4031026105567
Omschrijving
Bundelband 210x4,7 UV-zwart zak 100 st.
Het productnummer van de fabrikant is 111-05060. Het EAN nummer is 4031026105567. Het interne artikelnummer is 20446352.
Aanvullende informatie
T-serie bundelbanden, zeer grote verscheidenheid aan materialen en kleuren. hoge treksterkte met lage insteekkracht. hoogwaardige kunststof, goed te recyclen. binnenvertanding voor goede grip op de bundel. eenvoudige te verwerken, handmatig of met gereedschap. Voor het bundelen en bevestigen van kabels, leidingen en slangen.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HellermannTyton
Specificaties
| Klasse |
Kabelbundelband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HellermannTyton
Toon alle producten van HellermannTyton |
| Serie |
T-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| UL-toelating | Nee |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| Bandsluiting | Kunststoflipje/-nok |
| Banddikte | 1.3 mm |
| Bandlengte | 205 mm |
| Breedte band | 4.7 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Detecteerbaar | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Minimale treksterkte | 355 N |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Model | Binnenvertand |
| Bundeldiameter | 1.5 - 55 mm |
| UV-bestendig volgens IEC 62275 | Nee |
| Montagetemperatuur | - °C |
| Categorieën |
Bundelband montageband
Installatiemateriaal |
Hellermanntyton
» Meer informatie over Hellermanntyton
Huidige product
Hellermann Tyton kabelbundelband 210x4.7MM kunststof zwart uv bestendig
Artikelnummer: 20446352
Fabrikantnummer: 111-05060