Helukabel Multispeed-500-PVC 18G1 MM² (Ø 14,8MM) - 24071M0001
Artikelnummer: 26650105 | Fabrikantnummer: 24071M0001
Specificaties
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Helukabel
Toon alle producten van Helukabel |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Mantelkleur | Zwart |
| Afscherming groepen | Geen |
| Getwist | Nee |
| Afscherming collectief | Geen |
| Adercodering | Cijfers |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Samenstelling geleider | Klasse 6 = extra soepel |
| Aantal aders | 18 |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 80 °C |
| Draagorgaan | Geen |
| Met aardgeleider | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 14.8 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 60 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing met geforceerde geleiding | 111 mm |
| UNSPSC Code | 26121600 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 111 - 55 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | 60 - 70 °C |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Helukabel
» Meer informatie over Helukabel
Huidige product
Helukabel Multispeed-500-PVC 18G1 MM² (Ø 14,8MM)
Artikelnummer: 26650105
Fabrikantnummer: 24071M0001