Helukabel Oz-500-C black 7x0,75 MM² (Ø 9MM) - 11487
Artikelnummer: 26649711 | Fabrikantnummer: 11487 | EAN: 4060892025938
Omschrijving
OZ-500-C Black 7x0,75 mm² (Ø 9mm)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Helukabel
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 11487. Het EAN nummer is 4060892025938. Het interne artikelnummer is 26649711.
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Helukabel
Toon alle producten van Helukabel |
| Serie |
PVC Control Cables
Toon alle producten in deze serie |
| Mantelkleur | Zwart |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Adercodering | Cijfers |
| Afscherming collectief | Vlechtwerk |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Aantal aders | 7 |
| Nom. spanning U | 500 V |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Litze | Nee |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Draagorgaan | Geen |
| Met aardgeleider | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Bewapening/armering | Geen |
| Buitendiameter circa | 8.8 mm |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -10 - 80 °C |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 45 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 90 mm |
| Gewicht | 130 kg/km |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 250 Ohm/km |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Dca |
| Aantal strengen per geleider | |
| Streng diameter | mm |
| Categorieën |
Energiekabels
Draad en kabel |
Helukabel
» Meer informatie over Helukabel
Huidige product