Henco KALISPEED ONTBRAMER 50MM - KS50
Artikelnummer: 21705523 | Fabrikantnummer: KS50 | EAN: 5414764046818
Het productnummer van de fabrikant is KS50. Het EAN nummer is 5414764046818. Het interne artikelnummer is 21705523.
| Klasse |
Ruimer/ontbramer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Kalibratiegereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 65 mm |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor koper | Nee |
| Geschikt voor RVS | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor staal | Nee |
| Geschikt voor messing | Nee |
| Snijdiameter | 50 - 50 mm |
| Snijvlaklengte | 50 mm |
| Model | Pijp ontbramer |
| Categorieën | Gereedschap |
Henco PERSBEK.18MM TBV M-BAOO
Artikelnummer: 22340072
Fabrikantnummer: BE18