Henco KALISP ONTBR. 32MM META - KS32M
Artikelnummer: 21705521 | Fabrikantnummer: KS32M | EAN: 5414764046788
Het productnummer van de fabrikant is KS32M. Het EAN nummer is 5414764046788. Het interne artikelnummer is 21705521.
| Klasse |
Ruimer/ontbramer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Kalibratiegereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 75 mm |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor koper | Nee |
| Geschikt voor RVS | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor staal | Nee |
| Geschikt voor messing | Nee |
| Snijdiameter | 32 - 32 mm |
| Snijvlaklengte | 32 mm |
| Model | Pijp ontbramer |
| Categorieën | Gereedschap |
Henco PERSBEK 16MM UNIV.TYPE BE
Artikelnummer: 22340067
Fabrikantnummer: BE16