Henco SAFECUT MES - SAFECUT
Artikelnummer: 20576820 | Fabrikantnummer: SAFECUT | EAN: 5414764048171
Het productnummer van de fabrikant is SAFECUT. Het EAN nummer is 5414764048171. Het interne artikelnummer is 20576820.
| Klasse |
Mes
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Slim gereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 200 mm |
| Uittrekbaar | Nee |
| Met vergrendeling | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Mesvorm | Recht |
| Inklapbaar | Nee |
| Met schraper | Nee |
| Met glijschoen | Nee |
| Kabelmes | Nee |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Lemmetlengte | 50 mm |
| Uitschuifmes | Nee |
| Automatische terugtrekking | Nee |
| Materiaal mes | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met bescherming | Ja |
| Lemmet(blad)hoogte | 43 mm |
| Categorieën | Gereedschap |