Henco KOFFER M-BMINI3(-S) - M-BOXMINI3
Artikelnummer: 21475266 | Fabrikantnummer: M-BOXMINI3 | EAN: 5414764372917
Het productnummer van de fabrikant is M-BOXMINI3. Het EAN nummer is 5414764372917. Het interne artikelnummer is 21475266.
| Klasse |
Gereedschapskist/-tas
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Persgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 110 mm |
| Kleur | Blauw |
| Met slot | Nee |
| Hoogte | 410 mm |
| Diepte | 480 mm |
| Signaalrood | Nee |
| Met schouderriem | Nee |
| Hangslotbeugel | Nee |
| Uitneembaar vak | Ja |
| Met vakscheider | Nee |
| Totaal aantal vakken | 10 |
| Met schuim | Ja |
| Met telescoop handvat | Nee |
| Rolbaar | Nee |
| Model | Koffer |
| Categorieën | Gereedschap |