Henco MOTOR 230V MET VASTEKABEL - CU-ACT-B230V
Artikelnummer: 23811939 | Fabrikantnummer: CU-ACT-B230V | EAN: 5414764432833
Het productnummer van de fabrikant is CU-ACT-B230V. Het EAN nummer is 5414764432833. Het interne artikelnummer is 23811939.
| Klasse |
Thermische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Vloerverwarming regelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Kabellengte | 1 m |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 49 mm |
| Lengte | 56 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Voedingsspanning | 230 V AC |
| Met eindcontacten | Nee |
| Hulpcontacten | Nee |
| Functie | Spanningsloos gesloten NC |
| Diameter | 44 mm |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Stuursignaal | Tweepunts |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 2 VA |
| Looptijd | 210 s |
| Slaglengte | 4 mm |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 60 °C |
| Nom. vermogen | 2 VA |
| Met standaanwijzer | Ja |
| First open | Ja |
| Beschermd tegen overspanning | Ja |
| Aansluiting op afsluitklep | Merkgebonden |
| Met ventiel adapter | Ja |
| Model | Wasgevuld |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |