Henco MONT.SL VOOR 1/2" BI/BUI - PK-TOOL04
Artikelnummer: 20703642 | Fabrikantnummer: PK-TOOL04 | EAN: 5414764330832
Het productnummer van de fabrikant is PK-TOOL04. Het EAN nummer is 5414764330832. Het interne artikelnummer is 20703642.
| Klasse |
Ringsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Slim gereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 330 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Uitvoering enkele sleutel | Ja |
| Gebogen | Nee |
| Rateluitvoering | Nee |
| Kophoogte klein | 0 mm |
| Open uitvoering | Nee |
| Halve maan model | Nee |
| Kopbreedte groot | 60 mm |
| Sleutelwijdte klein (inch) | 1/2" |
| Kophoogte groot | 0 mm |
| Sleutelwijdte groot (inch) | 1/2" |
| Kopbreedte klein | 60 mm |
| Categorieën | Gereedschap |