Henco WHEEL CUTTER 14MM-63MM - IM63
Artikelnummer: 23546422 | Fabrikantnummer: IM63 | EAN: 5414764426672
Het productnummer van de fabrikant is IM63. Het EAN nummer is 5414764426672. Het interne artikelnummer is 23546422.
| Klasse |
Buisschaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
knipgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 245 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Greepuitvoering | 1-component |
| Geschikt voor kunststof buis | Ja |
| Geschikt voor stalen buis | Nee |
| Rateluitvoering | Nee |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Geschikt voor buisdiameter | 14 - 63 mm |
| Handvat | Kunststof huls |
| Geschikt voor rubber buis | Ja |
| Gewicht | 885 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Henco REPL WHEEL ART.IM63 14-63
Artikelnummer: 23546425
Fabrikantnummer: IMEM63