Henco KALISP ONTBR. 12MM META - KS12M
Artikelnummer: 22340121 | Fabrikantnummer: KS12M | EAN: 5414764164468
Het productnummer van de fabrikant is KS12M. Het EAN nummer is 5414764164468. Het interne artikelnummer is 22340121.
| Klasse |
Ruimer/ontbramer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Kalibratiegereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 65 mm |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor koper | Nee |
| Geschikt voor RVS | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor staal | Nee |
| Geschikt voor messing | Nee |
| Snijdiameter | 12 - 12 mm |
| Snijvlaklengte | 70 mm |
| Model | Pijp ontbramer |
| Categorieën | Gereedschap |
Henco PERSBEK.32MM UNIV.TYPE BE
Artikelnummer: 22340091
Fabrikantnummer: BE32