Henco HANDPERSM.KIT + BEK.16&20 - M-BM1620
Artikelnummer: 22931514 | Fabrikantnummer: M-BM1620 | EAN: 5414764047013
Het productnummer van de fabrikant is M-BM1620. Het EAN nummer is 5414764047013. Het interne artikelnummer is 22931514.
| Klasse |
Perstang voor persfittingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Persgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. spanning | 0 V |
| Lengte | 600 mm |
| Accucapaciteit | 0 Ah |
| Geschikt voor stalen buis | Ja |
| Uitschakelautomatiek | Nee |
| Gedwongen afloop | Nee |
| Met koffer | Nee |
| Met oplaadeenheid | Nee |
| Gewicht | 2.3 kg |
| Geschikt voor buisdiameter | 16 - 20 mm |
| Aantal meegeleverde accu's | 0 |
| Categorieën | Gereedschap |