Henco HYDR.PERSMACHINE 16-20-26 - M-BMINI3-F
Artikelnummer: 22931516 | Fabrikantnummer: M-BMINI3-F | EAN: 5414764372795
Het productnummer van de fabrikant is M-BMINI3-F. Het EAN nummer is 5414764372795. Het interne artikelnummer is 22931516.
| Klasse |
Perstang voor persfittingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Persgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 480 mm |
| Nom. spanning | 18 V |
| Gewicht | 11.8 kg |
| Geschikt voor stalen buis | Nee |
| Accucapaciteit | 2 Ah |
| Met oplaadeenheid | Ja |
| Met koffer | Ja |
| Bediening | Accu |
| Gedwongen afloop | Ja |
| Uitschakelautomatiek | Ja |
| Aantal meegeleverde accu's | 1 |
| Geschikt voor buisdiameter | 16 - 26 mm |
| Categorieën | Gereedschap |