Henco SLEUTELS TBV PK/SK - PK-TOOLBOX-040506
Artikelnummer: 22340126 | Fabrikantnummer: PK-TOOLBOX-040506 | EAN: 5414764330863
Het productnummer van de fabrikant is PK-TOOLBOX-040506. Het EAN nummer is 5414764330863. Het interne artikelnummer is 22340126.
| Klasse |
Ringsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Slim gereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 430 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Uitvoering enkele sleutel | Nee |
| Gebogen | Nee |
| Rateluitvoering | Nee |
| Kophoogte klein | 0 mm |
| Open uitvoering | Nee |
| Halve maan model | Nee |
| Sleutelwijdte klein (inch) | 1/2" |
| Kophoogte groot | 0 mm |
| Sleutelwijdte groot (inch) | 1" |
| Kopbreedte groot | 68 mm |
| Kopbreedte klein | 65 mm |
| Categorieën | Gereedschap |