Henco RF 12Z ONTVANGER 230V - CU-12ZONE-RF
Artikelnummer: 22340100 | Fabrikantnummer: CU-12ZONE-RF | EAN: 5414764309685
Het productnummer van de fabrikant is CU-12ZONE-RF. Het EAN nummer is 5414764309685. Het interne artikelnummer is 22340100.
| Klasse |
Radiografische zoneregelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Vloerverwarming regelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 54 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Uitgangsspanning | 230 V |
| Met tijdschakelklok | Ja |
| Max. contactbelasting | 2 A |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | Nee |
| Diepte | 355 mm |
| Aansluiting voor externe antenne | Ja |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Standaard via radiografische verbinding | Ja |
| Met extra contact | Ja |
| Ontvangst frequentie | 868 MHz |
| Smart control | Ja |
| Contactuitvoering | Maakcontact (NO) |
| Max. vermogen per kanaal | 24 VA |
| Aantal kanalen/zone | 12 |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Henco PERSBEK.20MM UNIV.TYPE BE
Artikelnummer: 22340076
Fabrikantnummer: BE20