Henco MONTAGESTRIP 16MM LG2.5 - UFH-UP-16
Artikelnummer: 22340191 | Fabrikantnummer: UFH-UP-16 | EAN: 5414764143166
Het productnummer van de fabrikant is UFH-UP-16. Het EAN nummer is 5414764143166. Het interne artikelnummer is 22340191.
| Klasse |
Montagerail/-profiel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Vloerverwarming Systemen
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 25 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Beige |
| Hoogte | 20 mm |
| Profielvorm | U-profiel |
| Materiaaldikte | 2 mm |
| Lengte | 2500 mm |
| Gatbreedte | 16 mm |
| Soort perforatie | Rug geperforeerd |
| Met tanding | Ja |
| Afbreekbaar | Ja |
| Gewicht | 0.2 kg |
| Sleufbreedte | 25 mm |
| Categorieën |
Rail profielen en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |