Henco VOEGDOORGANGHULS DS100 - UFH-DH40
Artikelnummer: 22340163 | Fabrikantnummer: UFH-DH40 | EAN: 5414764142053
Het productnummer van de fabrikant is UFH-DH40. Het EAN nummer is 5414764142053. Het interne artikelnummer is 22340163.
| Klasse |
Doorvoerhulpstuk
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
Vloerverwarming Systemen
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 400 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Gasdicht | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Met inlage | Nee |
| Materiaal | Polyethyleen (PE) |
| Aantal doorvoeren | 1 |
| Met boormal | Nee |
| Geluidwerend | Nee |
| Luchtdicht | Nee |
| Stankdicht | Nee |
| Met manchet | Nee |
| Met rozet | Nee |
| Brandweerstand | Overig |
| Geschikt voor doorvoerdiameter | 16 - 20 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Categorieën |
Ventilatoren utiliteit
Ventilatie verwarming |