Henco VISION SLEUTEL 16 - VISION-KEY16
Artikelnummer: 20602892 | Fabrikantnummer: VISION-KEY16 | EAN: 5414764050884
Het productnummer van de fabrikant is VISION-KEY16. Het EAN nummer is 5414764050884. Het interne artikelnummer is 20602892.
| Klasse |
Pijpsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
SK
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 140 mm |
| Sleutelwijdte klein | 16 mm |
| Geschikt voor zeskantbouten | Nee |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Sleutelwijdte groot | 16 mm |
| Haaks | Nee |
| Kopbreedte groot | 49 mm |
| Kopbreedte klein | 49 mm |
| Sleuteldiepte klein | 16 mm |
| Sleuteldiepte groot | 16 mm |
| Categorieën | Gereedschap |