Henco VISION SLEUTEL 20 - VISION-KEY20
Artikelnummer: 20602197 | Fabrikantnummer: VISION-KEY20 | EAN: 5414764050891
Het productnummer van de fabrikant is VISION-KEY20. Het EAN nummer is 5414764050891. Het interne artikelnummer is 20602197.
| Klasse |
Pijpsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Henco
Toon alle producten van Henco |
| Serie |
SK
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 145 mm |
| Geschikt voor zeskantbouten | Nee |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Sleutelwijdte klein | 20 mm |
| Sleutelwijdte groot | 20 mm |
| Haaks | Nee |
| Kopbreedte groot | 49 mm |
| Kopbreedte klein | 49 mm |
| Sleuteldiepte klein | 20 mm |
| Sleuteldiepte groot | 20 mm |
| Categorieën | Gereedschap |