Hensel AUTOMKST 84MOD 3RIJ MI1885 - Mi 1885
Artikelnummer: 20790746 | Fabrikantnummer: Mi 1885 | EAN: 4012591110927
Omschrijving
Hensel Mi-verdelers groepenkast, leeg, grijs, (bxhxd) 600x600x170mm, met DIN-rail, breedte in module-eenheden 28, beschermingsgraad (IP) IP65, transparant deksel/deur, 3 rijen, behuizing kunststof, opbouw, soort afdekking deksel, uitvoering deksel gesloten, aanbouwmogelijkheid, inbouwdiepte 93mm,
Het productnummer van de fabrikant is Mi 1885. Het EAN nummer is 4012591110927. Het interne artikelnummer is 20790746.
Aanvullende informatie
Automaten behuizing 84 modulen: 3x28x18 mm, Zonder PE- en N-klem, Met afdekstrook voor niet benutte DIN-railruimte, Dekselsluitingen met de hand te openen, Materiaal: PC (polycarbonaat), Beschermingsklasse: II, Kleur: grijs, RAL 7035
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Hensel
Specificaties
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hensel
Toon alle producten van Hensel |
| Serie |
Enymod
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 600 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Diepte | 170 mm |
| Inbouwdiepte | 93 mm |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 600 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Soort afdekking | Deksel |
| Verzegelbaar | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Aantal rijen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 28 |
| Inwendige diepte | 146 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Met DIN-rail | Ja |
| Aantal openingen voor stopcontacten | |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Categorieën |
Modulekasten
Groepenkasten |
Huidige product