Hera CS 43/3000 CABLE 3M - 21526033001
Artikelnummer: 20432366 | Fabrikantnummer: 21526033001 | EAN: 4051268037013
Het productnummer van de fabrikant is 21526033001. Het EAN nummer is 4051268037013. Het interne artikelnummer is 20432366.
| Klasse |
Aansluitleiding
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hera
Toon alle producten van Hera |
| Serie |
Linear luminaires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 3 m |
| Mantelkleur | Wit |
| Aantal aders | 2 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Ja |
| Aansluiting 2 | Overig |
| Buitendiameter circa | 6 mm |
| Nom. stroom | 2.5 A |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Temperatuurbestendigheid | 0 - 70 °C |
| Nom. spanning | 250 - 250 V |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Recht |
| Aansluittype volgens IEC 60320, aansluiting 1 | Overig |
| Aansluittype volgens IEC 60320, aansluiting 2 | Overig |
| Met persoonlijke bescherming PRCD | Nee |
| Kabelinvoer aansluiting 2 | Haaks |
| Aansluiting 1 | Veiligheidsstekker CEE 7/4 (type F) |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Categorieën |
Draden en snoeren
Draad en kabel |