Hera INB.SPOT KB12LED WW EDS - 61001110208
Artikelnummer: 20265559 | Fabrikantnummer: 61001110208 | EAN: 4051268085922
Het productnummer van de fabrikant is 61001110208. Het EAN nummer is 4051268085922. Het interne artikelnummer is 20265559.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hera
Toon alle producten van Hera |
| Serie |
KB 12
Toon alle producten in deze serie |
| Lamptype | LED |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Slagvastheid | Geen |
| Brandwerendheid (D) | Nee |
| Brandwerendheid (FF) | Nee |
| Meubelinbouw, brandwerendheid (MM) | Ja |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Energiebesparend | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Voorschakelapparaat | LED driver |
| Schakeling | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Balvaste uitvoering | Nee |
| Brandwerendheid (F) | Nee |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Inbouw in geïsoleerd plafond, brandwerendheid (F met dak) | Nee |
| Geschikt voor aantal lampen | 1 |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor doorvoerbedrading | Ja |
| Stralingshoek | Breedstralend 40-80° |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Ja |
| Geschikt voor badkamer | Ja |
| Badkamer zone | 2 (spatwater) |
| Materiaal afdekking | Glas |
| Beschermingsklasse | III |
| Nom. spanning | 24 V |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleurtemperatuur | 3300 K |
| Ontstekingsapparaat | Geen |
| Ontstekingsapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor opname van lichttechnische toebehoren | Nee |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Reflector | N.v.t. |
| Rasteruitvoering | N.v.t. |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Met montagebeugel | Nee |
| Kleur afdekking | Transparant |
| Soort armatuur | Spot |
| Dimmer op behuizing | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 695-2-1 | N.v.t. |
| Hoogte/diepte | 2 mm |
| Meubelinbouw, brandwerendheid (M) | Ja |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Inbouwdiameter | 55 mm |
| Buitendiameter | 65 mm |
| Montagewijze | Inbouw |
| Compleet met pendel | Nee |
| Uitvoering | Rond |
| Inbouwdiepte | 15 mm |
| Geschikt voor coolbeam | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 1.6 W |
| Categorieën |
Spot schijnwerper
Armaturen |
Hera LED TRAFO 24/15W 24V DC
Artikelnummer: 20359661
Fabrikantnummer: 20604001101